top of page

   Gydytojams   

VERACITY yra vienas iš tiksliausių NIPT tyrimų rinkoje, suteikiantis saugius rezultatus iš vieno kraujo ėminio.

VERACITY yra laboratorinis neinvazinis prenatalinis testas (NIPT) 21, 18, 13 chromosomų trisomijų, tam tikrų mikrodelecijų (DiGeorge, 1p36 delecijos, Smith-Magenis, Wolf Hirschhorn)  bei  X, Y chromosomų aneuploidijų ir  vaisiaus lyties nustatymui.

VERACITY gali būti atliekamas bet kuriam nėštumui vienu arba dviem vaisiais nuo 10-tos nėštumo savaitės, taip pat ir po dirbtinio apvaisinimo ( IVF ). Atliekant tyrimą nėštumui dviem vaisiais yra papildomų sąlygų.

VERACITY tyrimas yra tikslus ir patikimas NIPT (validuotas dviejų atskirų klinikinių studijų). Tyrimas yra labai tikslus (daugiau nei 99% Dauno sindromui) ir yra ženkliai mažesnis klaidingai teigiamų rezultatų dažnis (<0,1%), lyginant su konvenciniais prenataliniais tyrimo metodais (80-85% tikslumas, klaidingai teigiamų rezultatų dažnis 5%). Taip pat VERACITY tyrimas yra greitas, jo rezultatai pateikiami per 7-10 darbo dienų nuo ėminio patekimo į laboratoriją, ir yra prieinamas, nes kainos vienos mažiausių rinkoje. VERACITY yra saugus, nekeliantis jokios rizikos motinai ar vaisiui.

99,9% tikslumas

 

Jokios rizikos motinai ar vaisiui

 

Rezultatai pateikiami per 7-10 darbo dienų

 

Vieno ar dviejų vaisių nėštumas

 

Tinka esant dirbtiniam apvaisinimui (IVF)

Prenatalinių tyrimų palyginimas

  • VERACITY  -    Patikros metodas, kuris nustato 21, 18 ir 13 chromosomų trisomijų tikimybę vaisiui. Tyrimas atliekamas iš nėščiosios kraujo nuo 10-os nėštumo savaitės. Tyrimo rizika - saugu, jokios rizikos motinai ar vaisiui. Tyrimo tikslumas paremtas klinikiniais tyrimais: 21 chromosomos trisomija 52 iš 52-jų (100 proc.), 18 chromosomos trisomija: 16 iš 16 (100 proc.) 13 chromosomos trisomija: 5 iš 5 (100 proc.) Vaisiaus lytis: 600 iš 600 (100 proc.). Iš viso tirta mėginių: 600.

  • Pirmojo trimestro patikra  - patikros metodas nustato 21 ir 18 chromosomų trisomijų tikimybę. Tyrimo metodai: kraujo paėmimas ir ultragarsinis tyrimas tarp 11-tos ir 14-tos nėštumo savaitės.  Tyrimo rizika - saugu, jokios rizikos motinai ar vaisiui. Tyrimo tikslumas: 85 proc. 21 chromosomos trisomijai. 85 proc. 18 chromosomos trisomijai.

  • Invazinė prenatalinė diagnostika - diagnostinis tyrimo metodas chromosomų pokyčiams nustatyti. Tyrimo metodai: choriono gaurelių biopsija 10-14-tą nėšumo savaitę. Anmiocentezė - vaisiaus vandenų paėmimas adata iš gimdos ertmės nuo 16-tos nėštumo savaitės. Tyrimo rizika - apie 1 proc. vaisiaus žūties, persileidimo rizika. Tyrimo tikslumas: daugiau nei 99 proc. 21 chromosomos trisomijai, daugiau nei 99 proc. 18 chromosomos trisomijai, daugiau nei 99 proc. 13 chromosomos trisomijai.

bottom of page